Wiosna nieśmiało zawitała w CSR Gniezno

Ach ta wiosna, nasza kochana wiosenka. Może powoli, ale jednak nadchodzi. Z pięknem odradzającej się przyrody, nieśmiałymi promieniami słońca, zapachem ziemi …
EkipaCSR (nauczyciele i uczniowie), z inicjatywy Jolanty Bubacz – nauczycielki geografii oraz Samorządu Uczniowskiego CSRGniezno, stworzyli wspaniałą “Wiosenną Galerię”, ukazującą zdjęcia budzącej się do życia przyrody. Fotografie zostały wykonane przy okazji wiosennych spacerów.


Nowy sprzęt komputerowy dla Cechowej Szkoły Rzemieślniczej w Gnieźnie

Dzięki udziałowi w projekcie “Nauczamy Zdalnie”, CSR Gniezno pozyskała środki na zakup nowoczesnego sprzętu komputerowego, który zostanie wykorzystany w procesie nauki młodych adeptów rzemiosła. W piątek 26 marca przybyły do Cechowej Szkoły Rzemieślniczej w Gnieźnie – 72 laptopy HP Pavilion Gaming Ryzen 5, które będą służyły przyszłym fachowcom z Ekipy CSR.
Przed Informatykami-Magikami z Obsługi CSR szykuje się intensywna praca przy konfiguracji tego sprzętu – ale przy takich komputerach, to czysta przyjemność.

Wręczenie nagród laureatkom konkursu na fryzurę walentynkową

W poniedziałek 22 lutego br. odbyła się kameralna uroczystość (przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa epidemicznego) wręczenia nagród laureatkom konkursu na fryzurę walentynkową. Serdecznie gratulujemy osiągniętego sukcesu i życzymy kolejnych triumfów w konkursach branżowych i nie tylko … bowiem dobry Rzemieślnik jest wszechstronnie wykształconym artystą w swoim fachu.

Europejski Dzień Języków

26 września obchodzimy Europejski Dzień Języków – międzynarodowe święto, ustanowione z inicjatywy Rady Europy, mające w twórczy sposób zachęcić Europejczyków do nauki języków obcych oraz propagować zalety różnorodności językowej. Z tej właśnie okazji, przedstawiciele Ekipy CSR – uczniowie klasy 2Ap wraz z wychowawczynią Panią Katarzyną Juszak nagrali krótki filmik, ukazujący piękno języków europejskich, a w szczególności najpiękniejszego z nich – języka niemieckiego 🙂

Film znajduje się na szkolnym profilu FB: https://www.facebook.com/CSRGniezno