Nowy sprzęt komputerowy dla Cechowej Szkoły Rzemieślniczej w Gnieźnie

Dzięki udziałowi w projekcie “Nauczamy Zdalnie”, CSR Gniezno pozyskała środki na zakup nowoczesnego sprzętu komputerowego, który zostanie wykorzystany w procesie nauki młodych adeptów rzemiosła. W piątek 26 marca przybyły do Cechowej Szkoły Rzemieślniczej w Gnieźnie – 72 laptopy HP Pavilion Gaming Ryzen 5, które będą służyły przyszłym fachowcom z Ekipy CSR.
Przed Informatykami-Magikami z Obsługi CSR szykuje się intensywna praca przy konfiguracji tego sprzętu – ale przy takich komputerach, to czysta przyjemność.

Konkurs z okazji Dnia Kobiet na stylową fryzurę damską.

W minionym tygodniu odbył się zorganizowany przez nauczycielkę przedmiotów zawodowych fryzjerskich – mgr Jolantę Bubacz, przy współudziale Samorządu Cechowej Szkoły Rzemieślniczej w Gnieźnie, konkurs na stylową fryzurę damską. Został on skierowany do uczniów klas pierwszych, którzy kształcą się w zawodzie fryzjer. Ostatecznie, do ścisłego finału przeszło pięć fryzur, spośród których, jury konkursowe wyłoniło zwycięzców.
Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy 1D – Katarzyna, drugie miejsce przypadło również uczennicy klasy 1D – Kindze , na trzecim miejscu uplasowała się także uczennica klasy 1D – Patrycja.
Poziom rywalizacji był jak zwykle wysoki, uczestniczki pokazały, że nie brakuje im wyobraźni oraz umiejętności, tym bardziej więc, serdecznie gratulujemy im wszystkim zaprezentowania swoich umiejętności.

Podsumowanie konkursu na fryzurę walentynkową

Zwieńczeniem konkursu na fryzurę walentynkową było ogłoszenie wyników konkursu. Teraz czas na nagrodzenie zwycięzców. Za zaangażowanie i udział w konkursie należą się gratulacje wszystkim uczestnikom. Serdeczne podziękowania za wsparcie oraz deklarację objęcia patronatem kolejnych, planowanych konkursów fryzjerskich organizowanych przez Cechowa Szkołę Rzemieślniczą w Gnieźnie przekazujemy do Sklepu Fryzjerskiego LOOKWELL (zlokalizowanego przy ul. Warszawskiej 38) w Gnieźnie.

Konkurs na fryzurę walentynkową

W piątek 12 lutego br. odbył się zorganizowany przez nauczycielkę przedmiotów zawodowych fryzjerskich – mgr Jolantę Bubacz, przy współudziale Samorządu Cechowej Szkoły Rzemieślniczej w Gnieźnie, konkurs na fryzurę walentynkową. Został on skierowany do uczniów klas drugich, którzy kształcą się w zawodzie fryzjer. Ostatecznie, do ścisłego finału przeszło siedem kreacji walentynkowych, spośród których, jury konkursowe wyłoniło zwycięzców, którzy zostaną nagrodzeni (informacja na temat terminu wręczenia nagród zostanie podana do wiadomości laureatek).
Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy 2Ag – Anastazja, drugie miejsce przypadło również uczennicy klasy 2Ag – Nicoli , a na trzecim miejscu uplasowała się uczennica klasy 2Cp – Julia.
Poziom rywalizacji był niezwykle wysoki, co jest uwidocznione na zamieszczonych fotografiach konkursowych fryzur, tym bardziej serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.