Podsumowanie konkursu na fryzurę walentynkową

Zwieńczeniem konkursu na fryzurę walentynkową było ogłoszenie wyników konkursu. Teraz czas na nagrodzenie zwycięzców. Za zaangażowanie i udział w konkursie należą się gratulacje wszystkim uczestnikom. Serdeczne podziękowania za wsparcie oraz deklarację objęcia patronatem kolejnych, planowanych konkursów fryzjerskich organizowanych przez Cechowa Szkołę Rzemieślniczą w Gnieźnie przekazujemy do Sklepu Fryzjerskiego LOOKWELL (zlokalizowanego przy ul. Warszawskiej 38) w Gnieźnie.

Konkurs na fryzurę walentynkową

W piątek 12 lutego br. odbył się zorganizowany przez nauczycielkę przedmiotów zawodowych fryzjerskich – mgr Jolantę Bubacz, przy współudziale Samorządu Cechowej Szkoły Rzemieślniczej w Gnieźnie, konkurs na fryzurę walentynkową. Został on skierowany do uczniów klas drugich, którzy kształcą się w zawodzie fryzjer. Ostatecznie, do ścisłego finału przeszło siedem kreacji walentynkowych, spośród których, jury konkursowe wyłoniło zwycięzców, którzy zostaną nagrodzeni (informacja na temat terminu wręczenia nagród zostanie podana do wiadomości laureatek).
Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy 2Ag – Anastazja, drugie miejsce przypadło również uczennicy klasy 2Ag – Nicoli , a na trzecim miejscu uplasowała się uczennica klasy 2Cp – Julia.
Poziom rywalizacji był niezwykle wysoki, co jest uwidocznione na zamieszczonych fotografiach konkursowych fryzur, tym bardziej serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

102 rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego

W poniedziałek 28 grudnia br. delegacja Cechowej Szkoły Rzemieślniczej w Gnieźnie, z Dyrekcją Szkoły na czele, zapaliła symboliczny “Znicz Pamięci” na gnieźnieńskim Akropolu Bohaterów.
W ten sposób Społeczność CSR Gniezno oddała cześć bohaterskim Powstańcom Wielkopolskim 1918/1919, włączając się tym samym w obchody 102 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Inauguracja Roku Szkolnego 2020/2021 w Cechowej Szkole Rzemieślniczej w Gnieźnie

Tradycyjnie 1 września, zainaugurowano w Cechowej Szkole Rzemieślniczej w Gnieźnie nowy Rok Szkolny. Jednak tym razem uroczystość nie była tak huczna jak do tej pory. Ze względu na sytuację epidemiczną związaną z pandemią COVID-19 należało zachować wszelkie obostrzenia i procedury bezpieczeństwa. Dlatego też sama uroczystość została skierowana do uczniów klas pierwszych, którzy w tym roku rozpoczynają naukę w CSR Gniezno. W przypadku klas drugich i trzecich, rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego ograniczyło się do spotkania z wychowawcami, którzy przekazali swoim wychowankom wszelkie, niezbędne informacje związane z funkcjonowaniem szkoły w nowych warunkach. Nie da się ukryć, że ten rok będzie czasem wyzwań, z którymi przyjdzie się mierzyć społeczności CSR Gniezno. Mamy jednak nadzieję, że wszystko to tylko umocni naszą wspólnotę, dając jej motywację do wzmożonej pracy. Cóż więcej mówić (…) do dzieła Młodzi Fachowcy, nie dajmy się wirusowi.