Wiosna nieśmiało zawitała w CSR Gniezno

Ach ta wiosna, nasza kochana wiosenka. Może powoli, ale jednak nadchodzi. Z pięknem odradzającej się przyrody, nieśmiałymi promieniami słońca, zapachem ziemi …
EkipaCSR (nauczyciele i uczniowie), z inicjatywy Jolanty Bubacz – nauczycielki geografii oraz Samorządu Uczniowskiego CSRGniezno, stworzyli wspaniałą “Wiosenną Galerię”, ukazującą zdjęcia budzącej się do życia przyrody. Fotografie zostały wykonane przy okazji wiosennych spacerów.


Nowy sprzęt komputerowy dla Cechowej Szkoły Rzemieślniczej w Gnieźnie

Dzięki udziałowi w projekcie “Nauczamy Zdalnie”, CSR Gniezno pozyskała środki na zakup nowoczesnego sprzętu komputerowego, który zostanie wykorzystany w procesie nauki młodych adeptów rzemiosła. W piątek 26 marca przybyły do Cechowej Szkoły Rzemieślniczej w Gnieźnie – 72 laptopy HP Pavilion Gaming Ryzen 5, które będą służyły przyszłym fachowcom z Ekipy CSR.
Przed Informatykami-Magikami z Obsługi CSR szykuje się intensywna praca przy konfiguracji tego sprzętu – ale przy takich komputerach, to czysta przyjemność.

Konkurs z okazji Dnia Kobiet na stylową fryzurę damską.

W minionym tygodniu odbył się zorganizowany przez nauczycielkę przedmiotów zawodowych fryzjerskich – mgr Jolantę Bubacz, przy współudziale Samorządu Cechowej Szkoły Rzemieślniczej w Gnieźnie, konkurs na stylową fryzurę damską. Został on skierowany do uczniów klas pierwszych, którzy kształcą się w zawodzie fryzjer. Ostatecznie, do ścisłego finału przeszło pięć fryzur, spośród których, jury konkursowe wyłoniło zwycięzców.
Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy 1D – Katarzyna, drugie miejsce przypadło również uczennicy klasy 1D – Kindze , na trzecim miejscu uplasowała się także uczennica klasy 1D – Patrycja.
Poziom rywalizacji był jak zwykle wysoki, uczestniczki pokazały, że nie brakuje im wyobraźni oraz umiejętności, tym bardziej więc, serdecznie gratulujemy im wszystkim zaprezentowania swoich umiejętności.

Wręczenie nagród laureatkom konkursu na fryzurę walentynkową

W poniedziałek 22 lutego br. odbyła się kameralna uroczystość (przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa epidemicznego) wręczenia nagród laureatkom konkursu na fryzurę walentynkową. Serdecznie gratulujemy osiągniętego sukcesu i życzymy kolejnych triumfów w konkursach branżowych i nie tylko … bowiem dobry Rzemieślnik jest wszechstronnie wykształconym artystą w swoim fachu.