Dzień Kobiet w CSR Gniezno

Tegoroczny Dzień Kobiet w Cechowej Szkole Rzemieślniczej w Gnieźnie był obchodzony pod hasłem “Bawimy się fryzurami”. Fryzjerzy z Ekipy CSR uhonorowali wszystkie Panie tworząc piękne fryzury, bowiem, jak głosi porzekadło “Nic nie poprawi humory tak skutecznie, jak nowa fryzura” 😉. Dzisiejsze obchody Dnia Kobiet odbyły się z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego CSR Gniezno przy wsparciu jego opiekuna – Anny Lubawy oraz nauczycielki przedmiotów zawodowych fryzjerskich – Jolanty Bubacz.

WOŚP 2022

Stało się to już tradycją, że EkipaCSR wraz z Rzemieślnikami z Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie, gra razem z WOŚP. Celem tegorocznego 30 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest wsparcie okulistyki dziecięcej. Tym bardziej cieszy wielkie zaangażowanie i szczodrość naszych Rzemichów z Cechmistrzem Piotrem Gróźniakiem na czele oraz społeczności Cechowej Szkoły Rzemieślniczej w Gnieźnie z Dyrektor Krystyną Jarosz. Przy okazji, przekazujemy wielkie podziękowania dla niezastąpionej Opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu – Krystyny Żok oraz niezwykle zaangażowanych Wolontariuszy.

Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy

We wtorek 11 stycznia został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy. Decyzją osób biorących udział w głosowaniu na Facebooku (decydowała ilość polubień pod zdjęciem pracy konkursowej) zwyciężył stroik przygotowany przez uczniów klasy 1C. Zwycięzcy zostali nagrodzeni słodkimi podarunkami. Serdecznie gratulujemy 🙂