Uczennica Cechowej Szkoły Rzemieślniczej w Gnieźnie została laureatką konkursu fotograficznego „Ciekawe zjawiska pogodowe”

Uczennica Cechowej Szkoły Rzemieślniczej w Gnieźnie – Vanessa Banaszak, zajęła trzecie miejsce w konkursie skierowanym do młodych fotografów pt. „Ciekawe zjawiska pogodowe”, którego organizatorem było gnieźnieńskie Koło Miłośników Geografii. Vanessie udało się w niezwykle fascynujący sposób ukazać piękno, a zarazem grozę burzy. Naszej adeptce sztuki fotograficznej serdecznie gratulujemy 🙂

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na portalu gniezno24.com.

Konkurs „Ciekawe Zjawiska Pogodowe”

Uczennice Cechowej Szkoły Rzemieślniczej w Gnieźnie – Vanessa Banaszak (kl. 1Cp), Sandra Jóźwiak (kl. 1Cp), Jagoda Czaja (kl. 1Cp), Angelika Śruba (kl. 1Cp) oraz Natalia Woch (kl. 3A), pod opieką mgr Jolanty Bubacz – nauczycielki geografii, wzięły udział w zorganizowanym przez Koło Miłośników Geografii konkursie pt. Ciekawe Zjawiska Pogodowe. Serdecznie gratulujemy zmysłu artystycznego i niesamowitych fotografii, które ujmują pięknem i potęgą uwiecznionych zjawisk pogodowych.

Ekipa CSR Gniezno na Targach Motoryzacyjnych

26 października br. uczniowie Cechowej Szkoły Rzemieślniczej w Gnieźnie wzięli udział w Targach Motoryzacyjnych, podczas których mieli okazję zapoznać się z nowinkami technologicznymi w motoryzacji. Mechanicy i elektromechanicy nie tylko przyjrzeli się z bliska najnowocześniejszym rozwiązaniom mechanicznym i elektronicznym w pojazdach, lecz również dotknęli trochę żywej historii motoryzacji. Oczywiście poza sprawami bardzo poważnymi, znalazł się czas na trochę zabawy i relaksu.

Targi Polagra Food 2019

W poniedziałek 30 września br. uczniowie Cechowej Szkoły Rzemieślniczej w Gnieźnie, kształcący się w zawodzie kucharz, wraz z opiekunami: Joanną Robaszkiewicz oraz Bartoszem Kanikiem, wzięli udział w Ogólnopolskim Forum Rzeźników – Wędliniarzy – Kucharzy Polagra Food 2019. Biorąc udział w niniejszej imprezie branżowej, adepci sztuki kucharskiej mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami panującymi w branży spożywczej. Ponadto, w ramach Sceny Kulinarnej, poznali i posmakowali Przysmaki wieprzowe Kuchni Śląskiej. Wspaniały przewodnikiem po tym jakże smakowitym świecie różnorakich specjałów, m.in.: krupnioka, karbinadli, schabu po sztygarsku oraz panczkrauta, był Mistrz Remigiusz Rączka.